+90 352 423 33 00

Sosyal Medyada Biz}

Peşin Ödemelerde Özel İndirimler
Özel İndirimlerden Sizlerde Faydalanın!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Bims madenciliği üzerine yaklaşık 20 yıldır faaliyet göstermekte olan İnceoklar Madencilik 1642 hektarlık ruhsatlı maden sahasında kaliteli ham madde rezervine ve yılda 600.000m2 elenmiş bims üretme kapasitesine sahiptir. 2010 yılından itibaren kuruluşunu tamamlayarak Bims Blok ve straforlu Bims Blok üretimine geçen firmamamız PROBİMS markası adı altında 5.000 m2 kapalı, 150.000 m2 açık alana sahip Kayseri Talas ilçesinde bulunan Kuruköprü mevkiinde ki işletmesinde, 50.000 Ad./gün kapasitesiyle çalışan ilk tesisimizin yanı sıra PROPARKE adı altında 2013 yılı itibariyle Türkiye de ilklere imza atan İnceoklar Madenciliğin yeni kurulan Avrupa normlarındaki tesisimiz 5.000 m2 ‘lik kapalı alana sahip olup 100.000 Ad./gün kapasitesiyle 4000 m2 /gün kilitli parke, yıkamalı ürün, bordür, yarma blok, yağmur oluğu, kırma blok gibi çeşitli ürün yelpazesiyle sektörünün öncü ve lider kuruluşudur. PROPARKE, konut, toplu konut sitelerinde, otellerde, avm oluşumlarında ve birçok inşaat sektöründe farklı yeni bir çok ürünüyle lider olmayı hedef alarak yeni arge çalışmalarıyla birlikte aranılan marka haline gelmek için çalışmalarına son hız devam etmektedir. PROPARKE, en uygun ve kusursuz yapı elemanları sistemini oluştururken eğitimli, deneyimli, genç ve dinamik kadrosu ile her aşamada makine ve insan gücü destekli üretimi, imalat ve proje  Uygulamalarında müşterilerine uygun ve ideal çözüm yollarıyla sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Vizyonumuz;

20 yıllık deneyimimizi yapı sektöründe lider, en modern ve en iyi marka olarak daha ileriye taşımak. Müşterilerimizin beklentilerini en uygun çözümlerle karşılayarak, memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak.

Misyonumuz;

Tecrübemizi, gelişen teknolojiyle birleştirerek kaliteli ürün ve hizmeti sunmak ilklerin öncüsü olarak sektörün gelişimine katkı sağlamak

× Size Nasıl Yardım Edebilirim?