+90 352 423 33 00

Sosyal Medyada Biz}

Peşin Ödemelerde Özel İndirimler
Özel İndirimlerden Sizlerde Faydalanın!
TÜMÜNÜ GÖR

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Müşteri portföyünü genişleterek satışlarımızı arttırmak,
 • Şirket verimliliğini ve kapasite kullanım oranlarını arttırmak,
 • Kalite anlayışımızı bilimsellik temeline dayandırarak, yeterli kaynakların tahsisi ile müşterilerimizin memnuniyetlerini arttırmak,
 • Çalışanlarımızın özgelişimlerini sağlamak, takım ruhunu geliştirmek, motivasyonu arttırmak ve firma kültürünü benimsetmek için eğitim faaliyetlerini sistematik olarak sürdürmek,
 • Çalışanlarımıza ve toplumumuza temiz ve güvenli bir çevre sağlamak,
 • Faaliyet alanımızla ilgili tüm yasal kurallara ve standartlara uyarak müşteri isteklerini sağlamak,
 • İş kazalarını en aza indiren, emniyetli bir iş ortamı oluşturmak,
 • Yönetim sistemlerinin etkinliklerini kontrol etmek, gözden geçirmek ve sürekli geliştirmek kalite politikamız olarak benimsenmiştir.DEĞERLERİMİZ

  Kalite;

  Tipi, konumu, büyüklüğü, lokasyonu ne olursa olsun her projesinin her seviyedeki detayında hem malzeme hem de uygulama kalitesini her zaman en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir.

  Zaman;

  Taahhüt ettiği projeleri ve işleri zamanında bitirmek İnceoklar’ı oluşturan değerlerin başında gelmektedir.

  Güvenilirlik;

  Ürünlerini yüksek kalite düzeyi ve öngörülen sürede tamamlamasıyla bilinen İnceoklar, güvenilirliliği kendisini daima ileriye taşıyacak en kıymetli değer olarak görmektedir.

  Özgünlük;

  İnceoklar, sıradanlaşarak herhangi bir firma olmak yerine her ürününde yenilikler gözetip uygulayarak yatırımlarıyla sektörüne örnek olan bir firma olmayı amaçlamaktadır.

  Teknoloji;

  Gelişen teknolojiyi ürünlerinin temel yapı taşlarından biri olarak gören İnceoklar, teknolojik gelişmeleri daima yakından takip ederek çağın standartlarının her zaman bir adım daha önünde olmayı olmazsa olmaz bir değer olarak kabul etmektedir.

  Gelişim ;

  İnceoklar çağın gereksinimlerine ayak uydurmanın çok ötesinde mevcut standart ve şartların daima bir adım önünde olabilmenin değerinin farkındadır ve bu sebepler hem iş ortaklarının hem de çalışanlarının sürekli gelişim içerisinde olmasını hedeflemektedir.

× Size Nasıl Yardım Edebilirim?